Brand Atelier to wsparcie i rozwój dla firm z sektora Health&Beauty w działaniach z zakresu zarządzania i strategii, reklamy i marketingu oraz planowania i organizowania.

Jak powstało Brand Atelier?

#Inspiracja.

Brand Atelier powstało jak za sprawą czarodziejskiej różdżki – dokładnie pamiętam dzień, kiedy zrodziła się pierwsza inspiracja do stworzenia miejsca, które pozwoli mi realizować swoje pasje, łącząc zdobytą wiedzę i umiejętności.

#Branża.

Z wykształcenia jestem menedżerem, natomiast branża, która jest mi szczególnie bliska ze względu na poprzednie stanowiska zawodowe, ale i zainteresowania, to branża Health&Beauty. Spełniam się w roli menedżera, ponieważ uwielbiam organizację czasu, zarządzanie projektami i jestem pasjonatką wszelkich narzędzi, gadżetów oraz aplikacji, które pozwalają na efektywniejsze zarządzanie zasobami, czasem i samym sobą.

#Ludzie.

Uważam, że za sukcesem każdej marki stoją przede wszystkim ludzie i relacje. Tak też jest z Brand Atelier, które nie powstałoby bez wsparcia najbliższych mi osób, nie powstałby bez moich współpracowników czy partnerów biznesowych, ale przede wszystkim bez osób, które dają mi pozytywny feedback.